Chytrá řešení

Chcete od svého webu víc?

Existují chytrá řešení pro vaše stránky, která usnadňují práci jak Vám, tak i zlepšují komfort používání webu vašimi zákazníky – jako například:

Umíme vám implemetovat následující řešení:

 online-rez2 Velký rozsah různých funkcí Vám zaručí, že náš rezervační systém bude pracovat způsobem, který je pro Vás nejvhodnější a ne jinak.
 smart-emailing Už jste asi slyšeli, že nezáleží na tom, co chcete vy, ale co chce zákazník. Pokud má klient pocit, že na prvním místě je on, stáváte se mistry svého oboru a vyděláváte peníze. Díky emailové komunikaci, můžete pomáhat a doručit hodnotný obsah, který vašim zákazníkům opravdu pomáhá.
 fapi Pro automatizovaný prodej nemusíte předělat a znova vystavět celý váš web. Stačí jen umístit Prodejní formulář FAPI na vaši prodejní stránku a můžete fakturovat, párovat platby, odesílat produkty, posílat upomínky.
 affilbox Vaši partneři vám pomůžou s prodejem produktů. Mějte kontrolu nad vašimi náklady, plaťte provizi pouze za realizované objednávky. AffilBox funguje se všemi dostupnými e-shopovými řešeními na našem trhu – např. do PrestaShop.

 

 

realizováno: